Gizlilik

Site ziyaretçilerin bilgilerini kaydetmez. Sizden belirttiğiniz bilgilerin dışında ekstra herhangi bir bilgi talep etmez. Hasta gizliliğine özen gösterir.

Ziyaretleriniz ve sorularınız için talep edilen email adresleriniz tarafımızdan kaydedilmemekte ve 3’üncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmamaktadır.

Soru taleplerinizi “sorunuzun sitede belirtmiş olduğunuz rumuz ile yayınlanmasını kabul ettiğiniz” varsayılarak kabul ediyor ve cevaplıyoruz. Bu konuda yayın sonrası hak talep edemezsiniz. Daha farklı durumlar için editörümüzle iletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

Sitemiz wordpress tabanlı ve uygulamalar üzerinden çalışan bir sitedir. Site yapısında bulunan uygulamaların ve Google gibi arama motorlarının kendi çıkarları doğrultusunda kullanıcı  bilgilerine erişim taleplerinden sitemiz sorumlu değildir. Diğer tüm siteler gibi kullanıcı bu siteyi kullanırken bu tür durumların farkında olmalı ve gerekli tedbirleri almalıdır.

İş bu metin, kullanıcılarımızın/ziyaretçilerimizin sitemizi her ziyaret ettiklerinde okunmuş ve kabul etmiş olduğu varsayılır.