Bu sitede yer alan bilgiler ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla Dr. Fatih Hakan ÇAM tarafından bilginin güncelliği ve geçerliliği kontrol edilerek yayınlanmıştır. Burada sunulan öneri ve tavsiyeler kesinlikle doktorunuzun tedavisi yerine geçmez. 

Rahatsızlığınız veya sağlık sorunlarınızla ilgili öncelikle aile hekimi veya uzman bir doktora muayene olmalısınız. Tedavilerinizi doktorunuzun önerdiği şekilde tam şekilde uygulamalısınız. Bu siteden veya internetten edindiğiniz bilgilerin güncelliğini ve sizin tedavinize etkisini mutlaka sorgulayınız.

Sitede yayınlanan bilgiler tamamen Dr. Fatih Hakan ÇAM’ın derlediği özgün metinlerdir. Hiç bir şekilde izinsiz alınıp, kullanılamaz, kopyalanamaz!

Site ve doktorumuz kaynak gösterilerek görsel ve yazılı basında yayınlanmasında sakınca yoktur.

Sitede yayınlanan yazılarda telif hakkı ihlali tespit ettiyseniz, lütfen ilgili yazıyı ve nedenini iletişim sayfasından bildiriniz.

Site ziyaretçilerin bilgilerini kaydetmez. Sizden belirttiğiniz bilgilerin dışında ekstra herhangi bir bilgi talep etmez. Hasta gizliliğine özen gösterir.

Sorularınız için talep edilen email adresleriniz kaydedilmemekte ve 3’üncü şahıs ve şirketlerle paylaşılmamaktadır. Soru taleplerinizi “sorunuzun sitede belirtmiş olduğunuz rumuz ile yayınlanmasını kabul ettiğiniz” varsayılarak kabul ediyor ve cevaplıyoruz. Bu konuda yayın sonrası hak talep edemezsiniz. Daha farklı durumlar için editörümüzle iletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

Sitemiz wordpress tabanlı ve uygulamalar üzerinden çalışan bir sitedir. Site yapısında bulunan uygulamaların ve Google gibi arama motorlarının kendi çıkarları doğrultusunda kullanıcı  bilgilerine erişim taleplerinden sitemiz sorumlu değildir. Diğer tüm siteler gibi kullanıcı bu siteyi kullanırken bu tür durumların farkında olmalı ve gerekli tedbirleri almalıdır.

İş bu metin, kullanıcılarımızın/ziyaretçilerimizin sitemizi her ziyaret ettiklerinde okunmuş ve kabul etmiş olduğu varsayılır.