Gebze Hacamat kliniğimiz açılmıştır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Dr. Fatih Hakan ÇAM’a ait olan kliniğimizde hacamat tedavisi yanında sülük tedavileri ve akupunktur da uygulanmaktadır. Klinik, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş temiz, hijyenik ve güvenilir bir ortam sağlayarak hastalarımızın modern tıbbın ışığında geleneksel tıbla entegre şekilde tedavi olmalarına imkan sağlamaktadır.

Gebze hacamat merkezi, Arapçeşme Mahlallesi’nde, Belediye binasının karşında Yüzyıl Grup Plaza’nın 5nci katında hizmete açılmıştır. Dr. Fatih Hakan ÇAM, Gebze’de hacamat merkezi haline geleceğini söylediği kliniğinde herkesin güvenle hacamat ve sülük uygulamalarını yaptırabileceğini söyledi. Randevu sistemi ile çalışan kliniğe ilgi oldukça yüksek. Gebze‘de Hacamat yaptırmak isteyenler, öncesinde 05318323630 numaralı telefonu arayarak randevu aldıkları takdirde daha hızlı hizmet alabilecekler.

GETAT Ünitemizde Hacamat, Kupa, Sülük ve Akupunktur Tedavileri yapılmaktadır.
GETAT Ünitemizde Hacamat, Kupa, Sülük ve Akupunktur Tedavileri yapılmaktadır.

Dr. Fatih Hakan ÇAM, Hacamat’ın genel vücut sağlığı için oldukça faydası olduğunu, hiçbir şikayeti olmayanların bile yılda 2 kez gönül rahatlığı ile yaptırabileceğini söyledi. Daha yaygın olarak bunun bir sünnet vazifesi olduğu şeklinde kanaat olsa da aslında tıbbı bir uygulama olarak görmek gerektiğini de vurguladı.

hacamat ünitesi, masaj sedyesi, hacamat koltuğu
Sizin için konforlu ve hijyenik bir ortam hazırladık.

Hacamat aslına bakılırsa cerrahi bir işlemdir ve hijyenik olmayan ortamlarda yapıldığında çeşitli bulaşıcı hastalıklara yakalanma riski vardır. Bu cerrahi işlemin mutlaka streril bir şekilde uygulanması insan sağlığı açısından çok önemlidir. Aksi takdirde tedavisi olmayan hastalıklara yakalanma riski taşımaktadır.

Bu nedenle Sağlık Bakanlığı’mız hacamatın hekimler tarafından yapılması gerektiğini belirtmiş ve bununla ilgili yasal düzenlemeler yapılmıştır. Hekimler haricinde hacamat uygulanması sizi riske atar. Gebze’de güvenle ve hijyenik ortamda yaptırabileceğiniz bir hacamat merkezi varken hala merdiven altı ve hekim dışında kimselere kendinizi teslim etmeyin. Size sadece bir tık uzağındayız. Sorularınızı bize bu sayfadaki formu doldurarak sorabilir, bizi arayarak bilgi alabilir veya sitemizden kendiniz randevu oluşturabilirsiniz.

Gebze’deki kliniğimizde hacamat dışında kupa masajı, sülük tedavileri ve akupunktur ile bir çok hastalığın tedavisini yapıyoruz. Kilo vermek, sigara bırakmak, şeker hastalığı, hipertansiyon, tiroit hastalıklarının tedavileri için mutlaka bizi ziyaret edin. Geçmeyen kronik ağrılarınız, baş ağrıları, migren ve kas spazmlarına karşı etkili tedavi imkanı sunuyoruz.

Sizler de Gebze’de sunulan böyle bir hizmetten faydalanmak isterseniz hemen şimdi bir randevu ayarlayın.


1 yorum

Gebze'de Hacamat Tedavisi - Dr. Fatih Haklan ÇAM tarafından · 7 Temmuz 2019 16:11 tarihinde

[…] Gebze’de bulunan kliniğimizde hacamat steril bir ortamda güvenilir şekilde uygulanmaktadır. Hacamat günleri için önceden randevu alınarak gelinmesini zaman kaybını önlemek için özellikle tavsiye ederiz. Tedavi için hacamatı her gün yapmaktayız. […]