Ben Dr. Fatih Hakan ÇAM, 2004 yılında Ankara’da bulunan Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Askeri hekim olarak Silahlı Kuvvetler bünyesinde yurtiçi ve uluslararası bir çok görevlerde bulundum. Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıbba olan ilgimden dolayı 2015 yılında Askeriyeden ayrılarak Akupunktur, Kupa/Hacamat ve Sülük tedavileri konularında eğitimler aldım. 2019 yılında Gebze’de açtığım özel muayenehanemde Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamaları yapmaktayım.

Bu uygulamalar arasında en önem verdiğim ve severek uyguladığım yöntemlerden biri de “Sülük Tedavileri”dir.

Kliniğimde sülük tedavisini tıbbi sülüklerle yapmaktayım. Sülükler bir defa kullanılıp tedavi sonrasında uygun şekilde bertaraf edilmektedir.

Gebze bölgesinde Sülük tedavisi için güvenle ziyaret edebileceğiniz kliniğimizde özellikle damar dolaşım bozukluğu ve varis tedavilerinizi sülükle yaptırabilirsiniz. Sülük pis kanı emerken salgıladığı yüzlerce enzim sayesinde dolaşımı rahatlatarak sizi şifaya erdirecektir.

Sadece varis tedavisi değil, Gebze’deki Sülük Tedavi Merkezi’mizde sülük tedavisi sayesinde diğer bir çok hastalık gibi başdönmesi (vertigo) baş ağrısı (migren, sinüzit, küme tipi ağrı…) rahatsızlıklar da tedavi edilmektedir.

Diz ağrıları, diyabetik yaralar, hemoroid tedavileri de Gebze’deki Sülük Tedavi Merkezi mizde uygulanmaktadır.

Kliniğimizde sülükle beraber diğer geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları olan Kupa Hacamat ve Akupunktur da kombine edilmektedir. Sülük tedavisi öncesi veya Sülük tedavisi sonrası destek tedavileri ile sağlığınızı pekiştirmeye çalışmaktayız.

Gebze’de Estetik Amaçlı Sülük Uygulamaları

Sülüğün yaşlanma karşıtı etkileri ve cildin gençleştirme özelliği bulunmaktadır. Yüz bölgesine uygulanan kozmetik amaçlı tıbbi sülükler sayesinde kırışıklıklar ve inatçı akneler ortadan kalkabilir, cilt pürüzsüz ve ışıltılı görünümüne kavuşabilir.

Kliniğimizde akne tedavisi için uyguladığımız bir sülük tedavi seansı: Fotoğrafta sülük emdiği kan dolayısı ile şişmiş durumda ve birazdan kendini bırakacak.

Gebze Sülük Merkezi mizde bulunan kozmetik/botox boy minik sülükler ile cildinizi gençleştirmek mümkün!

Bilgi: 0 538 085 20 44
Dr. Fatih Hakan ÇAM
Gebze Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kliniği
Randevu: 0 538 085 20 44
instagram: @GebzeAkupunktur
Yazı Ekleme Tarihi: 04.04.2019 
Yazı Güncelleme Tarihi: 07.07.2019

0 yorum