Sağlığınız için Bütünleyici ve Fonksiyonel yaklaşım sunuyoruz...

Bana direk soru sorabilirsiniz....

Hakkımda

1978, İstanbul doğumluyum.

 

İlk ve orta öğrenimimi Pendik’te tamamladım. Maltepe Askeri Lisesi (İzmir)’den 1996 yılında mezun oldum. Aynı yıl GATA Tıp Fakültesi’ne girdim. 

 

GATA (Ankara)’dan 2004 yılında mezun olduktan sonra TSK’nın çeşitli birimlerinde 11 yıl hizmet verdim. Bu hizmetlerim esnasında yurtiçi ve yurtdışı (NATO (AFG)ve BM (UNIFIL) nezdinde) yurtdışı görevlerde bulundum. 

 

Askeri hekimlik hayatımı 2015 yılı sonunda MSB adına yaptığım iş müfettişliği görevimden ayrılarak sonlandırdım. Bundan sonra kendimi tamamlayıcı tıp uygulamaları alanında geliştirmeye adadım.

 

Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları yanında 2016 yılından bu yana kurumsal firmalarda işyeri hekimliği ve kurumsal iş sağlığı danışmanlığı yapmaktayım.

 

fatihcam
belgelerim hakkimdaki

Aldığım Eğitim ve Sertifikalar

Diğer Eğitim ve Sertifikalar

Aile Hekimliği

İşyeri Hekimliği

Sporcu Sağlığı

Üreme Sağlığı ve Aile Planlaması

İlk ve Acil Yardım Eğitimi

İlkyardım Eğitici Eğitimi

Tedavi Anlayışım

Hekimlik hayatım boyunca felsefem, hastaları hep bir bütün olarak değerlendirmek oldu. Bu konuda her ne kadar modern tıbbın öğretileri bizi bir yere taşımış olsa da geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamalarının da göz ardı edilemeyeceğini düşünüyorum.

Hastaları sadece ilaçla iyileştirmek yerine sağlık sorununa neden olan gerçek problemi tespit ona yönelik tedavi uygulamayı hedefliyorum. Bu tedavi sürecinde de geçmişte bir çok büyük medeniyet tarafından tedavi ettiği kabul görülerek uygulanan; eserlere konu olan doğu tıbbını öğrenmek için bir çok kurs ve seminere katılmaya çalışıyorum. 

tedavilerimiz

Kliniğimiz

Gebze'de bulunan kliniğimiz Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamalarından #Akupunktur, #Kupa & #Hacamat ve #Sülük tedavileri yapılmak üzere Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.
GETAT
Gebze

Randevu Oluştur