Gebze’de bulunan kliniğimiz Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları yapmak üzere Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Kliniğimizde Akupunktur, Kupa & Hacamat ve Sülük tedavilerinin yanı sıra Biyoenerji, Pozitif Telkin Yöntemleriyle tedaviye yardımcı uygulamalar yapılmaktadır.

Adresimiz:

Arapçeşme Mahallesi, Kavak Caddesi, No: 32 Yüzyıl Grup Plaza 5nci Kat

Telefon Numaramız: 0 538 085 20 44

Bu numarayı arayarak;

  • rahatsızlığınız ve uygulamalarımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilir,
  • whatssapp uygulaması ile sorularınızı iletebilir,
  • randevu alabilirsiniz.

Bizi Sosyal Ağlardan da Takip edebilirsiniz!

facebook

Facebook sayfamıza katılarak paylaşımlarımızı ve güncellemelerimiz takip edebilir, süpriz kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

twitter

Twitter sayfamızdan paylaşımlarımızı ve güncellemelerimizi takip edebilir, süpriz kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

instagram

İki farklı instagram sayfamız bulunmaktadır. Birisi doktorumuz Fatih Hakan ÇAM’a ait olan @dr.fatihh, hem kişisel paylaşımları hem de güncel sağlık bilgileri paylaşmaktadır.

Diğer bir sayfamız @gebzeakupunktur üzerinden Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamaları ve kişisel gelişim üzerine bazı paylaşımlar yapılmaktadır.

Linkedin

Linkedin üzerinden Dr. Fatih Hakan ÇAM’ın profesyonel iş yaşamı ile bilgilere ulaşabilir, kendisine mesaj gönderebilirsiniz.

Youtube

Youtube kanalımızdan güncel sağlık bilgileri ve uyguladığımız tedavi yöntemleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin.

Sitemizde yayınlanan tüm yazılarımız otomatik olarak tüm sosyal ağlarımızda yayınlanmaktadır.

Tedavilerimiz

Akupunktur

İğne batırarak uygulanan bir tedavi yöntemidir. Geleneksel Çin Tıbbına ait 4000 yıllık bir uygulamadır. İlaçsız, yan etkisiz ve enerji tıbbına dayanan bir tedavi şeklidir.

Kupa & Hacamat

Geleneksel tedavi yöntemlerinin belki de en eskisidir. Eskiden hayvan boynuzları ile yapılıyorken zamanın gelişimi ile bardak ile uygulanmaya başlamıştır. Halk arasında bardak çekme olarak da tanımlanır.

Kliniğimizde temiz ve güvenilir olması nedeniyle tek kullanımlık plastik kupalar kullanılmakta ve işi bittikten sonra atılmaktadır.

Kupa sonrası cilt üzerine kesi uygulanarak kanama yapılması işlemine hacamat denir. Hacamat, her ne kadar dinimiz açısından olarak Peygamber Efendimiz tarafından da uygulanmış ve tavsiye edilmiş olsa da aslına bakılırsa halen batı toplumları başta olmak üzere tüm dünyada tedavi amacıyla kullanılmaktadır.

Sülük Tedavisi

Tıbbi özelliğe sahip sülüklerle özellikle kan dolaşımının bozulduğu damarsal problemler için kullanılmaktadır. Sadece pis kanı emmesi değil salgılandığı yüzlerce enzim sayesinde şifa vermektedir.

Kliniğimizde Bakanlık onaylı tıbbi sülükler tek seferlik kullanılıp sonrasında yönetmelik şartlarına uygun şekilde bertaraf edilmektedir.

BiyoEnerji Tedavisi

Vücudun kainat enerjisi ile dengelenmesi ve bu sayede rahatsızlıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olan bir uygulamadır.

Vücudumuzde 7 adet çakra merkezi bulunmakta ve bu merkezler Qi enerjisi dediğimiz bir enerji akmaktadır. Bu enerji akışındaki dengesizlik hastalıklara yol açmaktadır.

Pozitif Telkin Yöntemleri

Uyku uyanıklık arasında bilinç henüz yerindeyken, beyin dalgaları ile beyne iletilen her mesaj kişinin bilinç altına kazınır. Bu anda verilecek mesajlarla kişi en doğru şekilde yönlendirilirse karşılaştığı problemlerinde üstesinden gelir.

Sigara bırakma, zayıflama, motivasyon ve başarı arttırmaya yönelik bir çok amaçla kullanılabilir.

Randevu Alın

Tüm bu tedavilerden hangisinin sizin için daha uygun olduğunu tespit etmek için ÜCRETSİZ MUAYENE OLUN!

Ücretsiz muayene için hemen Randevunuzu Alın!

Loading...

Doktorunuza Sorun

Sağlığınızla ve uygulamadığımız tedavilerle ilgili tüm sorularınızı aşağıdaki formu doldurarak bana iletebilirsiniz:

Rumuz, nickname, isminiz…
Telefon veya epostanız… (Doğru yazdığınızı kontrol ediniz.)

3 yorum

GETAT Ünitemiz - Gebze - Akupunktur Kupa Hacamat Sülük Uygulamaları · 17 Temmuz 2019 00:10 tarihinde

[…] Gebze’de Arapçeşme Mahallesinde bulunan muayenehanemde Akupunktur, Kupa- Hacamat ve Sülük tedavileri uygulamak üzere […]

Baş Ağrısı Tedavisi - Gebze - Akupunktur Kupa Hacamat Sülük Uygulamaları · 29 Temmuz 2019 11:11 tarihinde

[…] görülüyorsa, en kısa sürede beni arayın veya en yakın sağlık kurumuna müracaat […]

Baş Ağrısı - Dr. Fatih Hakan ÇAM - Akupunktur, Kupa/Hacamat, Sülük · 29 Temmuz 2019 11:12 tarihinde

[…] görülüyorsa, en kısa sürede beni arayın veya en yakın sağlık kurumuna müracaat […]