Sülük tedavisi fiyatları genelde sorulan sorular en sık karşılaştığımızdır. Kliniğimizde sülük tedavisi yapılmaktadır. Sülük tedavisi fiyatları ise tedavi edilecek hastalığa göre uygulanacak sülük tedavisi seansı belirlenmektedir.

Sülük tedavisi ve nasıl uygulandığı hakkında daha önceli yazılarımızda bilgi vermiştik. Sülük tedavisinin hangi hastalıklara iyi geldiğini ve hangi sülüklerin kullanıldığı önemlidir. Sülük tedavisi fiyatlarını belirleyen seans aralıkları ise hekiminiz tarafından değerlendirilmektedir.

Ayrıca hekim sizin genel durumunuzu, kullandığınız ilaçları, rahatsızlığınızın tanısını ve iyileşme sürecinizi değerlendirerek bir plan dahilinde şifaya erdirecektir.

Tıbbi Sülük Tedavisi

Sülük tedavisi için tıbbi sülükler kullanılmaktadır. Bu sülükler tek kullanımlıktır ve tedavi sonrasında bertaraf edilir. Tekrar tekrar kullanılmaz. Sülük tedavisinde amacımız dolaşımı hızlandırmak ve ağrı odağını ortadan kaldırmaktır. Sülük tedavisi seanslar halinde uygulanır ve sülük tedavi fiyatı da bu seans sayısına göre belirlenir.

Tıbbi sülükler Bakanlıkça yetkilendirilmiş özel sülük çiftliklerinde üretilmektedir. Kliniğimizde kullandığımız tek kullanımlık sülükler de yine Bakanlıkça belgesini ibraz etmiş çiftliklerden temin edilmektedir. H. Verbana tercih ettiğimiz sülük çeşididir.

Gebze Sülük Tedavisi

Gebze’de bulunan kliniğimizde Sağlık Bakanlığı tarafından özel izin verilerek açılmış geleneksel ve tamamlayıcı tıp ünitemizde kupa tedavisi ve hacamat uygulamaları yapmaktayız. Kliniğimiz Gebze’de kupa tedavisi, hacamat tedavisi, akupunktur tedavisi ve sülük tedavisi yapmaya yetkilendirilmiş tek kliniktir.

Kliniğimizde sülük tedavisi gayet hijyenik ve güvenilir bir ortamda rahatınız düşünülerek uygulanmaktadır. Uygulamanın başından sonuna kadar doktorunuz yanınızda ve takibinde olacaksınız.

Bu tedavinin bir hekim tarafından yapılmasının bir çok avantajı vardır. Özellikle kliniğimizde kullanılan sülüklerin herhangi bir yerden toplanmadığını ve sadece Bakanlıkça onaylanmış olan çiftliklerden faturaları karşılığı alındığını belirtmek isterim. Bu ne için önemli? Elbette sizin sağlığınız için.

Sülük Tedavisi Fiyatları

Genelde sülük tedavisi fiyatları için kaç sülük konulduğu sorulmaktadır. Ancak klinik ortamda yapılan tedavide sülük başı fiyatlar değil uygulanan seans için ücret talep edilir.

Kliniğimizde hacamat fiyatları seanslara göre belirlenmektedir. Seanslar ise tedavi öncesinde ücretsiz olarak yapacağımız muayene ile belirlenmektedir.

Siz de ücretsiz sülük tedavisi ön muayene için bu sayfadan randevunuzu oluşturabilir, ya da 05380852400 numaralı telefonu direk arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Dr. Fatih Hakan ÇAM


0 yorum